Hakkımızda

Kurumsal

Dismek Kimyevi Maddeler, geniş bir araştırma ve geliştirme çalışmaları neticesinde kurulmuş, teknolojik yatırımlar içeren bir üretim işletmesidir.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan Dismek Kimyevi Maddeler, kurumsal vatandaş olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. Ekonomi, ekoloji ve sosyal sorumluluk ilkelerine bağlı olan Dismek Kimyevi Maddeler doğaya zarar vermeyen, insan sağlığını ve çevre bilincini en ince ayrıntısına kadar değerlendiren, topluma ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak ürünleri araştırıyor, geliştiriyor ve hayata geçiriyor.

Dismek Kimyevi Maddeler piyasalarda ki rekabet gücünü yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve inovasyon çalışmalarından almaktadır. Sadece ürün imalatı yapmakla kalmayıp  aynı zamanda hizmet bilincinin farkında olarak satış sonrası destekle hem iş ortaklarının hem de son kullanıcının problemlerine çözüm sunmaya devam ediyor.

Firmamız geleceği görerek hareket eden, onca olumsuz ekonomik haberlere rağmen, korkusuzca yatırımlarını gerçekleştiren ve gerçekleştirmeye devam edecek bir yapıya sahip, genç nesilleri bünyesine katan, yeni fikirler üreten hep gelişmeyi benimsemiş, kurumsal kimliğini ve yapı taşlarını oluşturmuş, profesyonel çalışma ekibi ile dünya markası olmayı hedefleyen Dismek Kimyevi Maddeler siz değerli iş ortaklarımızın da katkılarıyla her geçen gün büyümeye devam ederek çalışmalarını sürdürecektir.